עריסה של פעם 054.6515678

איך זה עובד

הזמנת עריסה שלנו היא קלה, פשוטה ונעימה. אנחנו תמיד ממליצים ללקוחותינו להזמין את העריסה כחודש-חודשיים לפני תאריך הלידה המשוער, ולהיות רגועים. אז איך זה עובד?

בוחרים דגם עריסה  וצבע. בוחרים מגן ראש. אם רוצים להוסיף תוספות כמו סדין או מזרן חדש, מוסיפים. בעת ביצוע ההזמנה מוסרים תאריך הלידה המשוער, אבל אתן יכולות ללדת מתי שתרצו, כי תמיד יש לנו עריסות בסטנד ביי, למקרה שהתינוק החליט להצטרף לעולם טרם זמנו.

אנחנו תמיד ממליצים לאסוף את העריסה כמה ימים לפני התאריך המשוער, ולא להעמיס עוד משימה לרגע שאחרי הלידה. מתקשרים, מתאמים איסוף עצמי או משלוחים ונהנים מהעריסה.

מדיניות ביטול עיסקה: אם מסיבה כלשהי החלטתם לבטל את הזמנתכם לפני שהעריסה נאספה, נזכה אתכם בסכום ששילמתם בקיזוז דמי ביטול בסך 45 ש"ח.

החזרה לפני תום תקופה: העריסות שלנו מושכרות לתקופת מינימום של 3 חודשים. לא יינתן זיכוי כספי בשל החזרת העריסה לפני תום תקופת ההשכרה.

משלוחים: אנו שולחים עריסות לכל מקום בארץ. בתוך תל אביב אנחנו מציעים שירות משלוחי אקספרס מהיום להיום בכפוף לתיאום טלפוני וזמינות העריסה. מחוץ לגוש דן זמן המשלוח נע בין 2-5 ימי עסקים. מחיר משלוח: 85 שקלים.

איסוף עצמי ניתן לאסוף את העריסה עצמאית מהסטודיו בתל אביב בשעות הפעילות של הסטודיו ובתיאום טלפוני. החזרת העריסה בתום תקופת ההשכרה היא באחריות הלקוח. קפלו ושמרו את אריזת העריסה אם אתם מעונינים לבצע משלוח של העריסה בהחזרה.